Biz Kimiz ?

10 Yıllık Deneyim

Tüm müşterilerimize en kaliteli hizmetleri, en uygun fiyatlara sunabilmek için firmamızı kurduk. Firmamız İstanbul Kartal merkezli olarak kurulmuş ve yapılan çalışmaların devamında Ankara ve Balıkesir’de şubeler açarak daha fazla noktada hizmet vermeye başladık. Her türlü araç far ve stop tamir ve bakım işlerini 10 yıldır başarılı bir şekilde uzman ekiplerimiz ile sürdürmekteyiz.

Hizmetimiz

Araçlarınıza daha iyi bir görünüm kazandırabilmek, arızalı ve hasarlı olan farlarınızın temizliğini, onarımını yaparak, sizlere daha iyi bir görüş alanı açabilmek için çalışmaktayız. Far işlemlerimiz içerisinde, far karartma, far parlatma, far temizleme, far modifiye uygulamaları bulunmaktadır. Araçlarınızın modellerine göre en uygun far camı renklendirme işlemlerini özenle yapmaktayız. Güneş ışığının soldurmuş olduğu farlarınızın yapısı bozulmadan orijinal gibi parlatmaları yapılmaktadır.

Şeffaf Hizmet Anlayışı

Şeffaf hizmet anlayışımız nedeniyle tüm çalışmalarınız ve verdiğimiz hizmet türlerini web sitemiz üzerinden müşterilerimize göstermekteyiz. Müşteri memnuniyeti önceliğimiz olduğu için, tüm müşterilerimiz web sitemizdeki hizmetlerimizi inceleyerek neler yapabildiğimiz görebilmekte ve bizlerle irtibata geçmektedirler. İnternet sitemizde, tüm bakım işlemleri, tamir işlemleri, verdiğimiz hizmet türleri, merkezimizin ve şubelerimizin iletişim adresleri, hizmet verdiğimiz müşterilerimizin yorumları gibi birçok alana yer verilmiştir. Aracınızın marka ve modeli ne olursa olsun, tüm araç çeşitlerinin far, stop, siperlik gibi işlemleri, alanında uzmanlaşmış olan profesyonel ekiplerimiz tarafından en kısa sürede yapılarak sizlere teslim edilmektedir.

Fiyat ve Ön Bilgi Almak İçin

Hangi Hizmetleri Veriyoruz

Sektörde 10 yıldır hizmet veren firmamız, farklı illerde şubeler açarak, hizmet çeşitliliğini artırmaya çalışmaktadır. Vermiş olduğumuz hizmetlerimiz arasında, far temizleme, far içi mercek montajı, far camlarına istenilen renkte film uygulaması, kırık farların onarımı, stop camlarının kırıklarının tamiri, stop camlarının istenilen renkte yapımı, motosiklet ön siperlik camı ve renklendirilmesi, iş makinaları km kadran camı yapımı gibi tüm far ve stop tamir işlemleri bulunmaktadır. Güneş ışığının etkisi ile sararmaya başlayan ve aydınlatma kalitesini düşüren far camlarınız, özel temizleme teknikleri ile parlatılır ve uzun süre orijinal gibi kullanmanız sağlanır. Kırık olan far ve stop camları, kırıklık durumlarına göre, kırıklığı fark edilmeyecek şekilde giderilir.